Круглий стіл “Сучасний стан і тенденції розвитку медіасфери в Україні”

Дата: 02 березня 2011 року

Доповідачі:

Cергій Штурхецький, журналіст, телеведучий, кандидат наук з державного управління.
Стан  і перспективи регіональних медіа  в україні (на прикладі Pівненської  області).

Ганна Охріменко, викладач  кафедри документознавства та інформаційної діяльності НаУОА.
Медіакілерство  в сучасному українському інформаційному просторі.

Тетяна Дарда, Лідія Саливанюк, Олеся Содорчук, студентки факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА.
Цензура: розгляд законодавчо передбачених положень та аналіз рівня усвідомлення проблеми студентами інформаційно-аналітичної  та правової сфер (на основі результатів  соціологічного дослідження в межах  науоа).

Спільна доповідь Володимир Торбіч, редактор  ІА «Рівненське агентство  журналістських розслідувань»; Катерина Іванова, заступник редактора ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань».
Медіа-корупція: чим небезпечна прихована реклама.

Олена Бойчук, Олеся Стрельчук, студентки факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА.
Проблеми  законодавчого забезпечення реагування органів  місцевого самоврядування на критику в ЗМІ (на прикладі міст Острог і Рівне).

Організатори – викладач кафедри політології Олена Токар, директор КМЦ НаУОА Дар’я Швая.