Студентські

Лось О. Якісне оновлення політичної еліти на місцевому рівні (на прикладі Боратинської ОТГ, Луцького району, Волинської області). Студентські наукові записки. Серія політологія та національна безпека. Острог: Видавництво Національного університету Острозька академія», 2022. Вип. 1. С.46-58.

Лук’янчук Я. Спроможність громади після реформи децентралізації (на прикладі Ємільчинської ОТГ). Студентські наукові записки. Серія політологія та національна безпека. Острог: Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2022. Вип. 1. С.4-18.

Сасовська Ю. Чинники одностайності голосування фракцій у парламенті України (VII,V III, IX скликань).// План-проспект магістерської роботи. Острог, 2021.

Синчук Є. Динаміка ідентичності російськомовних громадян України до та після Революції Гідності. // План-проспект магістерської роботи. Острог, 2021.

Сусла Я. Динаміка парламентської еліти в Україні у період 2002 – 2012 років: кількісне чи якісне оновлення? // Центр політичних досліджень НаУОА, Острог, 2019.